De twee kavels die we bij het veilinghuis Van Zadelhoff, Hilversum hadden ondergebracht zijn geveild.

‘ONTZAMELEN’ brengt 2 kavels naar de Van Zadelhoff veiling. Het eerste object is een ets van ‘Ru van Rossem’ en het tweede zijn 4 zeefdrukken van Maarten Dekker.

Bezoek de openbare kijkdagen op zaterdag 1 en zondag 2 juli of bekijk de kavels online. Bieden is uitsluitend online mogelijk t/m maandag 3 en dinsdag 4 juli (sluitingstijd in tijdsblokken vanaf 19.00 uur).

Ru van Rossem, Europa en de stier 3, nr. 11/40, handgesigneerde, kleurenets, 97 x 64 cm.
Bekijk Kavel 970

Maarten Dekker, 4 handgesigneerde zeefdrukken, gedateerd 1984, ca.36 x 26 cm.
Bekijk Kavel 1354

Ontzamelen